| Sweetyass a întrebat:

Fundaaaaaa! Va rog ajutati-ma! In seara asta vreau sa merg la cinema la filmul Prometheus dar am vazut ca scrie undeva ca e de groaza. Eu am probleme cu filmele de groaza asa ca nu stiu daca trebuie sa ma duc...Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Valy93 a răspuns:

Daca ai probleme cu ele, nu te mai duce. Daca vrei sa-l vezi oricum, invita un prieten / o prietena, sau pe cineva cu care te intelegi bine tongue. Mie imi plac filmele de groaza devil dar sa le vad cu cineva ca altfel nu e frumos big grin

1 răspuns:
| flecblea a răspuns:

Nu este de groaza, este thriller-science-fiction. Este cotat cu "R", adica persoanele sub 17 ani trebuie sa vina insotite de parinte / tutore (teoretic). Are cel putin 4 scene sangeroase, concepte greu de perceput si derutante.