| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Fundita! Am 11 ani si 5 luni si ziua fratelui meu este pe 28 august si vreau sa-i iau un cadou dar din bani munciti de mine nu sa-mi dea parintii! As vrea sa strang 100 de lei! Aveti vreo idee cum sa strang acesti bani pana pe 28 august? dau fundita! sunt din judetul Ilfov comuna afumati

Răspuns Câştigător
| Georgianna3723 a răspuns:

Iti poti ajuta parintii la trebuirle casnice contra cost. Am mai vazut fetite care faceau popularele bratari ale prieteniei si apoi le vindeau. Poti incerca si tu, gasesti pe internet o multime de tutoriale. Succes!

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Doar sa ceri la parinti cu imprumut, sau la o pr buna si dupa sa faci economii si sa achiti imprumutul.

| ReveuseKaari a răspuns:

Pei când mergi afară cu prietenii de exemplu poţi să le ceri bani părinţilor şi tu să nu îi cheltuieşti pe toţi, să îţi strângi bani. Şi... nu mai am alte idei, eşti cam mică să împarţi fluturaşe. Totuşi poţi să încerci, poate te angajeazăwinking. Succes.

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Si de ce ai scris judetul fey? crezi ca o sa vina cineva si o sa-ti puna banii sub usa! Tu singua ti-ai dat raspuns la intrebarea ta cind ai zis,, Banii munciti de mine,, ce mai vrei