| AyLLin a întrebat:

Fundita si vot pentru cine imi spune unde pot gasi pe net un detector de minciuni gratuit fara descarcare.plsssss

4 răspunsuri:
| Apy a răspuns:

Nu exista detector de minciuni fara descarcare.

| Valisha18 a răspuns:

Detector de minciuni? Pai politia are unul: vorbesti ceva si daca minti iti bate inima mai tare, si aparatul detecteaza. Sincer nu cred ca poti gasi unulpe net! laughing Dar iti spun niste trucuri ca sa stii cand te minte cineva: daca nu te priveste in ochi ascunde ceva ( nu neaparat, poate sa nu te priveasca in ochi din alte motive), daca nu sta cu fata la tine, si tot se uta in alte parti, sau se intoarce mereu, la fel, daca se incurca in vorbe, spune una, apoi alta, sta sa se gandesca mai mult sau zice aaaa, pai, aaaa inseamna acelasi lucru, deoarece vrea sa se gandeasca la o explicatie plauzibila in timp ce zice aaaa. Alte indicii mai sunt: framantarea mainilor, statul incordat sau intr-o pozitie inconfortabila, foirea. mai poti sate uiti in ochii persoanei cu care vorbesti. Daca clipeste des sau ii citesti frica pe fata, la fel.

| Costea10 a răspuns:

Nu stiu daca exista asa ceva...ca sa gasesti pe net ma refer...

| OFataDulcica a răspuns:

Nu cred ca existastraight face