| anonim_4396 a întrebat:

Hai sa o luam de la inceput fratilor! Prietena mea e trista, schimbata si e asa din cauza mea.Am suparat-o de prea multe ori si zice ca nu poate sa treaca peste sau sa uite.Am facut-o sa se schimbe. Nu mai e cum era odata vesele si fericita. E inchisa.Nu vrea sa vorbeasca despre asta, evita mereu subiectul. Ce as putea face?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Repara-ti greselile pe care le-ai comis si in timp isi va recapata zambetul, daca continua asa o vei pierde.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Ce sa repar? ca incerc...dar nu mergestraight face si nici nu vreau sa o pierd straight face

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca sa vorbesti ca omul cu ea mai cu tandrete si vezi daca o tine pe a ei las-o un timp si te va cauta, daca stai dupa ea asa poate sa creada ca esti un sclav.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Daca o las in pace, am sa o pierd.Dar merita o incercare thinking

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca o vei pierde ei ii va parea rau, nu are rost sa-i canti in struna la o fata ca multe fac asa si ii cred prosti pe cei care se milogesc dupa ele.

| albastrualb77 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discuti cu ea sa comunici, sa o faci sa vorbeasca cu tine, comunicarea si timpul e cea mai buna rezolvare, eu cel putin asa cred, la mine a mers.

| anonim_4396 explică (pentru albastrualb77):

straight face mereu evita subiectul asta, intr-un fel ii dau dreptate.Dar nu vreau sa o pierd, nu vreau.La comunicare nu stam prea bine straight face

| eabhei a răspuns:

Am aceeasi situatie ca tine si ea dar bine inteles eu sunt in situatia ei... si pritenu meu era la fel ca tine adica nu vroia sa ma piarda dar cu toate ca stiam ca ma iubeste ma indragostisem de un prieten del lui si erm asa suparta nu stim ce sa fac nu prea mai il sarutam nk. si pana la urma n-am putut sa fiu ca la incput si am ales despartirea

| anonim_4396 explică (pentru eabhei):

Nici nu vreau sa ma gandesc la asta crying

| eabhei a răspuns:

Ai facut ceva cu prietena ta v-ati impacat?

| anonim_4396 explică (pentru eabhei):

E bine...suntem foarte bine si o iubesc:X:X:X:X:X

| eabhei a răspuns (pentru anonim_4396):

Bv ma bucur sincer imi pare bine ca ati putut rezolva