| Andrei_7632 a întrebat:

Hallo,

Cam in cat timp se poate vedea cel mai rezultat folosind programul asta?
2 zile antrenament, 1 zi pauza
-seara si dimineata fac cate 10 serii de flotari, dupa 3 zile cresc numarul cu inca 5
-abdomene si multe programe de abdomene
-si multe tractiunibig grinbig grinbig grin

mersibig grin

papabig grin

3 răspunsuri:
| snepy a răspuns:

Rezultatele le vezi in timp, dar pana la vara cand te duci la plaja/piscina si te vad fetitele ai timp de lucrat, si daca lucrezi zilnic cum ai mentionat mai sus, la vara o sa sara pitipoancele pe tine happy

| metonst54 a răspuns:

3-4 saptamanii, poate nu chiar vizibile dar sigur vei simtii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În primele 2 săptămâni se vor tonifia mușchii, iar rezultatele încep să se vadă după o lună de zile.
Spor la antrenament.
Pa, pa.