| Merishoor a întrebat:

Salut
Fac Luni,Miercuri, Vineri cate 100 de abdomene dimineata si seara, cu pauza 50x 2 serii in cat timp se vad rezultatele?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mai bine pune o greutate, 50 de repetari mi se par cam multe.
Pune o greutate a.i. sa faci maxim 20-25

| fif2002 a răspuns:

La vreo 1-2 ani de cand ai incetat sa bagi prostii ca shaorma cu de toate, chipsuri, pepsi si altele

| QiCKaaTc a răspuns:

Trebuie sa si slabesti pentru a vedea efectele....Incearca sa alergi mult, sa joci diverse jocuri in aer liber, si, daca acel strat de grasime incepe sa dispara, apar rezultate!

funda?

| MaicutaMaui a răspuns:

Ne intrebi pe noi? Nici nu stiu daca vrei sa slabesti sau vrei patratele. Daca vrei sa slabesti alearga sau sari coarda.
Daca vrei patratele, continua-ti programul pana vezi rezultate. Sa nu crezi ca atunci cand ai facut patratele, gata ai terminat. Trebuie sa iti lucrezi muschii abdominali mai mereu.