| Carlamonicaanghele a întrebat:

Heeeii, deci anul viitor ma voi muta de la scoala la care sunt acum la alta mai buna! big grin dar directorul scolii mele nu aproba trnsferul deoarece isi pierde din elevi.

ce sa faccrying

3 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Nu se poate asa ceva! directorul nu are dreptul sa se opuna sau sa refuze no talking decizia este a ta si el nu iti poate interzice sa te muti...fa o reclamatie impotriva lui sau denunta-l

| EuElyEla99 a răspuns:

Trebuie sa iti iei un numar de inregistrare. si daca tot nu iti da actele te duci la ministerul invatamantului si faci o plangere.este decizia ta proprie si persoanala si nu are ce sa iti faca

| Mustangfurio a răspuns:

Buna!

Pai, in primul rand, trebuie ca ambii parinti sa fie prezenti si preferabil sa fie si alti copii care vor sa se mute, daca care nici pe ei nu ii lasa, dar daca esti singura care vrea sa plece, nu e problema! Trebuie sa stii ca este dreptul tau sa te poti muta! Daca tot nu aproba, poti sa il reclami la politie!

Mult Succes! Sa ai o zi buna! happy