| AlinaRW3 a întrebat:

Heei,am o veste proasta pentru mine...de cand ma stiu am invatat mereu,am avut mediile peste 9, dar anul asta m-am mutat la alta clasa,si m-am mutat dintr-o clasa mai proasta ca reputatie,iar profesorii si-au facut o parere gresita despre mine, pana acum ma asculta doar pe mine din cele mai grele lectii si pana acum am luat numai note proaste sad : 4 la istorie, 4 la engleza,la fizica 5, si nu stiu cum sa fac sa imi ridic toate mediile foarte repede, ca de invatat pot sa invat si chiar foarte rapid...dau fundita happy

3 răspunsuri:
| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Daca parintii tai nu au nimic impotriva si te inteleg ca tu chiar inveti dar profesorii au ceva cu tine, atunci trebuie sa te impaci doar cu tine si sa realizezi ca nu poti fi placuta de toti, iar daca oricat ai invata iei tot nota mica atunci e ceva gresit la profesori, nu la tine happy

| T0T a răspuns:

Eu cred doar că te simți persecutată dar adevărul e că diferența de nivel își spune cuvântul și pur și simplu nu faci față.

| GreenVoid a răspuns:

Nimic.Esti terminata pe viata pentru notele alea.