| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Am si eu o problema cu PC-ul de fiecare data cand il deschid mi se deschide o fereastra de notepad odata cu el si in fereastra scrie:
[. ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll ,-21787

Ce sa ii fac sa nu mai apara?

4 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

Este o eroare, probabil nu ai facut de mult windows-ul.reinstaleaza-l si totul o sa isi revina la normal.

| StefiM a răspuns (pentru us3r):

crying((( nu se poate am cumparat windowsu acum 2 ani. am licenta la el e windows 7

| us3r a răspuns (pentru StefiM):

Ai grija la virusi.incearca din nou tot cu acea licenta (desi no sa-ti mearga [daca nu te lasa, bifeaza ca pui licenta dupa instalare]), iar pe urma dupa ce l-ai instalat sunt diverse programe care iti inlocuiesc licenta. nu este recomdat asa ceva, dar daca utilizezi calcualtorul doar pentru tine acasa sa te joci sau sa asculti muzica ..este ok

| StefiM a răspuns (pentru us3r):

O sa vad cei fac mersi de ajutor:*