| Sebyy23 a întrebat:

Salutare, de fiecare data cand deschid calculatorul imi apare un fisier de tip Notepad numit desktop.ini, in el scrie:
[. ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll ,-21787
Stie careva din ce cauza apare?

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

YOOOOOOOOOO stiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Sebyy23 explică (pentru unknownn):

Ma tu chiar nu ai ce face?

| unknownn a răspuns (pentru Sebyy23):

Pai ti-am raspuns la intrebare bre, ai intrebat daca stie cineva din ce cauza apare, si eu am zis ca da, eu stiu.

| Sebyy23 explică (pentru unknownn):

Atunci spune-mi din ce cauza aparelaughing

| unknownn a răspuns (pentru Sebyy23):

Trebuie sa formulezi alta intrebare pentru asta, aici ai intrebat doar cine stie, nu si motivul pentru care apare.