| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Am si eu o problema cu PC-ul de fiecare data cand il deschid mi se deschide o fereastra de notepad odata cu el si in fereastra scrie:

[. ShellClassInfo]

LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll ,-21787

Ce sa ii fac sa nu mai apara?

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Ti-am lasat un mesaj privat, hai ca te ajut si cu asta.

4 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Uite intră aici http://support.microsoft.com/kb/330132 urmezi pași de acolo și se rezolvă automat :P

| Laura0 a răspuns:

Sa fie ceva d la windows?straight face

| StefiM a răspuns (pentru Laura0):

Nu stiu ce naiba are dar mi-e frica ca eu am windows 7 cumparat si am dat 7 milioane pe el. Ar fi naspa sa trebuiasca reinstalat windowsu.

| Laura0 a răspuns:

Atunci du-te de unde l-ai cumparat..si intreaba-i sau roaga-i sa-ti rezolve problemastraight face