| Mmia17 a întrebat:

Heei.Aseara l-am visat pe fostul meu iubit..cu care am fost 4 luni.Si de care m-am despartit pentru era cu altele...si chestii de genul.
Am visat ca mergeam pe strada si m-am intalnit cu el.m-a oprit si vorbea cu mine..si eram foarte fericita..si el era fericit..Si apoi il sarutam.
Faza e ca eu nu prea am trecut peste...
Cam ce inseamna?:/
P.S: Am 16 ani, iar el 17. dar nu cred, ca conteaza asta.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Fix asta e motivul, ca nu ai trecut inca peste despartire. Gandurile inca iti sunt probabil, legate de prietenul tau. Asta a generat si acest vis care, insa, nu inseamna nimic.

| RorySan a răspuns:

Cred ca a trebui sa treci peste.
Poate te-ai gandit foarte mult la chestia asta si de-asta ai visat, ceea ce ti-ai dorit ca sa se intample.
Este parerea mea.
Nu cred ca merita sa incerci sa te impaci cu el.
Dupa toate ce ti-a facut.
Si eu am avut o intamplare de genul.Iti spun ceea ce mi s-a intamplat si mie.
Tu faci cum crezi.
Bafta!