| PikaPikachu a întrebat:

Heei fete si baieti! Cum a fost primul vostru sarut? ^_^ Cum v-ati simtit in momentul ala? A fost cum v-ati imaginat mereu ca va fi? Siii...e cineva care inca nu a primit pupicul? As vrea sa fiti sinceri :*
Astept cam mai multe pareri! happy happy

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! La mine nu s-a intamplat desi am 14 ani.Eu consider ca daca de exemplu nu esti ceva mai mare 17-18 ani nu prea are farmec.Depinde si de persoana, daca iti place de aceea persoana indiferent de varsta va fi foarte bine si vei simti ceva magichappy

| Hash001 a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Degeaba te bagi in seama daca nu stii cum e: la inceput este o senzatie ciudata, de disconfort, neplacere, nervozitate; nu a fost asa cum mi-am imaginat dar in timp m-am apropiat de acea "imaginatie"

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Hash001):

Buna! Ma bucur ca la tine s-a intamplathappy da oricum nu ai cum sa faci totul perfect ci vine de la sinehappy

| PikaPikachu explică (pentru RyGoLeTa):

Nici eu nu am primit, dar sunt de aceeasi parere cu tine. Conteaza cu cine e si mai ales daca vrei cu acea persoana. happy

| PikaPikachu explică (pentru Hash001):

Intai si intai nu s-a bagat singur in seama, ci a raspuns la intrebarea pe care am pus-o. Iar despre ceea ce ai spus, nu inteleg de ce sa simti acele senzatii... Dar oricum, eu astept happy

| Hash001 a răspuns (pentru PikaPikachu):

Acum depinde si de varsta ta

| PikaPikachu explică (pentru Hash001):

Am 14 ani