| anonim_4396 a întrebat:

Heei. Credeti in destin? Adica, totul pare sa se lege la vietile noastre, am auzit, am vazut si am trait lucruri care ma fac sa cred din ce in ce mai tare in asta. Voi ce parere aveti? Va rog sa nu ma judecati, exprimati-va parerea oricum ar fi ea.

Răspuns Câştigător
| RorySan a răspuns:

Am momente cand cred si momente cand nu cred.
Nu avem de ce sa te judecam.Tu esti asa cum esti. ^_^
Sunt ca vremea.
Da de ce sa nu cred.
In viata orice e posibil.
Niciodata sa nu spui niciodata.

Dar ce este cu tine ca ai pus aceasta intrebare?

| anonim_4396 explică (pentru RorySan):

Pur si simplu, de cand ma stiu, am trait lucruri neprevazute care nu aveau cum sa fie pura intamplare! Poate ca nu exista destin si soarta, nu stiu, dar in mod cert, lucrurile se intampla cu un motiv ci nu asa la intamplare!

2 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns:

Noi ne facem destinul.
Totul depinde de noi ce vrem sa facem.