| somebodyWHOlovesRock a întrebat:

Heei TPU am o mică problemă, mă simt jenant că am ajuns să întreb aici așa ceva but anyway, în vară vreau să mă duc în Vama Veche și am strâns bani dar tata, da stau cu tata este singurul tutore și mai am doar 2 ani până la majorat, în fine, chestia este că el este indulgent și nu mă lasă deși i-am spus că merg decât cu amicii să ma distrez, cum aș putea să îl îmbunez să mă lase? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lui ie frica pentru ca esti minor sa nu patesti ceva, daca termini cu note bune in vara poate te lasa.

| somebodyWHOlovesRock explică (pentru mgtow):

Să vedeeem : * Lui îi este.si nein am note bune în fiecare an am terminat cu 9.50 și peste, plus că am muncit din greu la niște tablouri și am vândut câteva prin străinătate, am scos pe ele cam în jur de 850 €.

| William a răspuns:

Frate, indulgent inseamna ingaduitor, iertator,. Tu ai vrut sa spui sever, aspru, te tine din scurt.

| somebodyWHOlovesRock explică (pentru William):

Nu ai înțeles eu voiam să mă refer că deși este îngăduitor... nu aspru

| William a răspuns (pentru somebodyWHOlovesRock):

Atunci de ce nu ai zis asa?