| Greudegasitunnumecaresanufieluat a întrebat:

Heei TPU! Nu prea stiu ce sa fac, la scoala e un baiat pe care il plac si am rugat 2 colege sa vorbeasca cu el sa ii spuna ca il plac si sa vad daca iese ceva si au vorbit si cica nu stie, nu crede ca vrea si cand stau in banca si ma mai uit la el il mai vad si pe el ca se uita la mine.Ma gandeam sa ii zic si eu ca il plac dar presupun ca stie ca stiu ca stie ca il plac si ar fi aiurea.Voi ce ziceti sa fac?

1 răspuns:
| AnnaPIC a răspuns:

Pai in primul rand daca iti place de el.te duci si ii spui tu ..nu iti pui prietenele..pentru ca este penibil straight face cati ani ai? iar ma rog..inainte vorbesti si tu cu el ...si il cunosti mai bine...