| SalutTpu a întrebat:

Sa zicem ca sunt 2 prietene foarte bune. Una dintre ele nu mai vrea sa vorbeasca cu cealalta o zi intreaga fara motiv.
Ce ai crede daca ai fi cealalta fata?
Ele fiind si colege de banca la scoala.

5 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Ca am suparat o cu ceva de nu mai vb cu mine

| NuExista a răspuns:

As crede ca s-a suparat pe mine si nu vrea sa'mi spuna. Poate a inteles gresit ceva poveste auzita.sau ceva barfa happy

As incerca sa aflu ce o supara, daca nu'mi spune.nici eu nu ma inchin la ea. happy

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Ca am facut ceva care a suparatotongue

| BuBu_5403 a răspuns:

Pai daca nu mai vorbeste cu ea e clar ca e suprata pe ea cu un motiv acum ar trebui ca fata respectiva s-o intrebe pe cealalta big grin.

| Anonima_8871 a răspuns:

As crede ca am facut ceva ce a suparat-o sau ca nu mai vrea sa fim prietene. Dar nu e mare chestie, afland motivul as ierta.