| bĻuştutž a întrebat:

Heeii.O intrebare simpla dar totusi dau fundita pentru cea mai buna idee.
Desi mai am aproximativ 4 ani pana la majorat, deja mi-am facut planuri..si as vrea sa va intreb cu ar arata majoratul perfect pentru voi? iar cei care ati avut deja cum a fost..si cum v-ati fii dorit sa fiee.sii mai am cateva intrebari
Cum ar arata locul. daca ati putea invita o formatie.o cantareata sau canter de oriunde din lume pe cine ati alege? ce tinuta ati alege? etc?! Vreau cat mai multe idei detaliate. FUNDA pentru cea mai buna idee..Eu una mi-as dori la piscina:X

1 răspuns:
| HotChoclate a răspuns:

Omg..eu mai ai 2 luni si nu sunt asa stresata ca tine rolling eyes. Vezi tu atunci..depinde de unde esti, cati invitati ai etc.Pana atunci se mai schimba lucrurile de 4 ori.rolling eyes.