| MaDaaLin1a a întrebat:

Heelp TPU!, am 13 ani jumate, clasa a 7-a, sunt fata.
S-a intamplat ceva mai grav ieri la scoala. Eram in ora de fizica si vroiam la baie dar imi era frica sa-i spun profei deoarece intr-o zi a mai cerut cineva voie si a zis ca a avut pauza, si l-a ascultat. etc... Si tot ma tineam, de vreo 10 minute si numai rezistam sad, si pana la urma i-am cerut voie si mi-a dat.
Dar nu asta e problema, cand am ajuns fix cand sa deschid blugii, m-am scapat pe mine sad. (efectiv numai rezistam ).
Si cand am ajuns in clasa, dupa ce a trecut ora, ziceau colegii ca miroase a urina in clasa. Si pana la urma a venit un coleg pe la mine si si-a dat seama ca eu miroseam si toata clasa a inceput sa rada. (m-am simtit super prost).

HELP TPU crying FUNDA

18 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Data viitoare nu mai astepta.Du-te! Plus ca nu e sanatos.Am avut si eu vreo saptamana niste probleme cu rinichii si ma duceam cam de doua ori pe oralaughing. Profii se enervau, dar ce sa le fac eulaughing

| Cynthia13 a răspuns:

Salut! Incearca sa nu te mai gandesti. Tuturor li se mai intampla si astfel de lucruri.Pur si simplu, nu a fost vina ta.Tie doar ti-a fost frica sa o intrebi pe profesoara sa te lase si n-ai mai putut rezista.
Alta data cand intreaba profesoara de ce nu te-ai dus in pauza spune-i ca atunci nu aveai nevoie ca doar nu faci la comanda in pauza.
Faza cu colegii care se amuza.O sa treaca, nu-ti face griji.O sa te simti putin stanjenita, dar capul sus draga mea! Aceasta va fi o amintire pe care o vei povesti cand vei fi mare si vei rade atunci! big grin Succes cu problema ta si ai grija!

| mean a răspuns:

Incearca sa nu le atragi atentie, peste un timp oricum vor uita de asta, va aparea alt subiect de vorba.Incearca sa fii mai atenta pe viitor.

| Eeu a răspuns:

In primul rand nu cred ca este adevarat ceea ce ai scris tu aici.Dar daca e asa, incearca sa treci peste..Asta este. S-a intamplat, s-a intamplat, nu mai ai ce face.

| CrazyPittica a răspuns:

Data viitoare spune-i din timp! Sa fii sigura ca nu se mai petrece asa ceva!

| aumih16 a răspuns:

crying vai! bine ca nu te-ai **** pe tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa chestia asta. Da-i incolo. N-ar trebui sa te intereseze!

| ayosmdk a răspuns:

Am avut si eu un coleg care a facut in clasa ( din greseala ). A ras toata clasa de el, o vreme, cam de o saptamana si apoi l-au uitat. Au venit alte barfe si alte zvonuri si s-a uitat. Stai linistita, in curand o sa calce altcineva stramb si tu vei deveni istorie.

| Bruninhos a răspuns:

Eu in locul tau ma usuram in cosul de gunoi al clasei daca nu-mi dadea voie sa merg la baiewinking

| 000M1ha3la a răspuns:

Incearca sa uiti si cand vorbesti cu ei sa vorbiti despre altceva. Poate va merge happy

| fazalunga a răspuns:

Ahahahha te-ai pisat pe tine ahahahhaa

| llust a răspuns (pentru fazalunga):

Cei ca tine ar trebui impuscati.

| 0759514730 a răspuns (pentru fazalunga):

Ce prost te-a facut mata

| Username124 a răspuns:

Eu îți recomand să te duci la baie în pauză, fie ca ai sau nu ai nevoie urgenta, e mai bine ca asa poate nu te mai trece în timpul orelor. Cat despre colegi, nu-i nevoie sa îți faci griji oricui i se poate întâmpla, iar peste câteva zile o sa uite treaba aceasta. Asa sunt generațiile de azi... Râd din necazul omului în loc sa ii încurajeze. :/

| ToxicLollipopx a răspuns:

Poate nu trebuia sa te abtii... Data viitoare spune-o pe un ton normal, sa vada ca tu chiar ai nevoie happy

| RussianRoulette a răspuns:

Buna. Da, stiu perfect cum te simti. Poti sa le spui ca ai o problema grava la vezica si ca nu e de ras nimic. Asa isi vor da seama ca ei au ras ca prostii de o "boala". Vor uita ei, stai linistita :*

| JoexIn10se a răspuns:

Nu-i o problema asa grava, incearca sa treci peste. Asta este, s-a intamplat, nu trebuie sa tii neaparat de asta, a fost un accident, nu te-ai mai putut abtine, a fost o scapare necontrolata.
Capu' sus si nu te lasa daramata doar de niste rasate d'-ale colegilor tai, un mic accident ca asta nu-ti afecteaza nimic din viata, cei ce rad in continuare, lasa-i s-o faca, ca n-au nimic de castigat. (O recomandare: tu poti sa razi de ei la randu' tau, de rasu' lor)