| SwEEtGiRlZ a întrebat:

Heey! Deci de curand am un telefon HTC Desite Hd si am auzit ca exista o aplicatie(Reader)cu, care poti citi carti pe telefon...Intrebarea mea este, cum pot sa pun documetele(cartile) pe telefon, o alta metoda pentru ca am vazut ca se poate doar cu ajutorul internetului(nu am acces la internet) deci ce pot face in situatia asta? Funda + vot la cel mai folositor raspuns:*

2 răspunsuri:
| hagi14 a răspuns:

Daca ai cablu de date (le descarci pe calculator) si apoi le pui cu ajutorul cablului! sper ca te-am ajutat daca da astept funda!

| SwEEtGiRlZ explică:

Da am cablu dar stiam asta deja si nu stiu unde sa le pun...