| anyia a întrebat:

Heey, imi spuneti niste citate/fraze dupa care va ghidati in viata?big grin

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Mai bine sa iti para rau de ceva ce ai facut decat sa iti para rau d ceva ce nu ai facutwinking

Răspuns utilizator avertizat
| BlueBird a răspuns:

Daca ai ambitie si curaj faci orice in viata!
Iubestei aproapele ca pe tine insuti!
Protejeaza-i pe toti cei dragi tie!
De fiecare data cand te simti descurajat de parca nu mai poti trai, priveste tot iainte, nu te lasa!

| lory_9422 a răspuns:

Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat sa sterg fiecare lacrima cu cate un zambet, oricat de greu ar fi, ca stiu ca desi plang viata nu se opreste in loc
se spune ca ne indragostim o singura data in viata, atunci de ce doare fiecare despartire?

ceea ce urasc cel mai mult la tine este faptul ca te iubesc-asta e pentru iubi cand ma suparahee hee
cu o gandire pozitiva si capul sus vei reusii tot ce ti-ai propus!
viata merge inainte, va ramane doar amintirea
iert repede dar nu uit niciodata sad
iubeste ca sa fi iubit
nu sunt perfecta, dar voi avea mereu oameni care sa ma iubeasca
nu vreau o lume perfecta, pentru ca m-as plictisi cautand defecte
ce nu te omoara te intareste!
se spune ca iti ia o ora pentru a placea o persoana, o luna pentru a o iubi sau adora, dar o viata pentru a o uita sad
stiu ca indiferent de ce zice tot pe mine ma iubeste
nu sunt geloasa pentru ca gelozia e cand nu ai incredere in tine, iar eu am increde in mine
si mai nou la mine: da-i naiba de baieti, e lumea plina de ei laughing gasesti intotdeauna altul
si nu stiu.ar mai fi multe chestii, dar astea imi trec acum in mintewinking