| myia a întrebat:

Heey TPU. locuiesc intr-un oras destul de mare in care abia m-am mutat, si nu am reusit sa-mi fac foarte multi prieteni, uneori ma simt cam singura ...as vrea sa-mi fac prieteni din intreaga lume, cine e pasionat de fotografiat, de facut filmulete amuzate etc, imi poate lasa idd lui happy multumesc (ps am 16 ani ). multumescc

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Precizeaza orasul unde locuiesti si poate gasesti lume care are cont in TPU cu origine in orasul unde stai tu.

| speranata a răspuns:

Iti las eu id meu pe privat prin mesaj