| Anonim594 a întrebat:

Heey TPU! Ma-ti putea ajuta cu un sfat? Am fost cu un baiat de vreo 2 ori si de fiecare data relatia noastra nu a durat mai mult de 2 saptamani. Dupa un timp ma mai intrebat odata iar eu l-am refuzat..De cand ne-am despartit nu pot sa-l uit, orice melodie, orice pas il fac pe strada imi aminteste de el. Ce ar trebui sa fac ca sa nu ma mai gadesc la el? Sa tinem cont ca acum e vacanta, dar cand va incepe scoala ce am sa fac? E in clasa cu mine si nu stiu cum sa nu-l bag in seama, nu pot, nu ma lasa inima, Putin ajutor vaa roog. Dau FUNDA! :* Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| LaNaibaa a răspuns:

Pai. [ la mine a functionat ] placeam mult un baiat. Dar el nu dadea nici un semn ca ma place, chiar nu vorbeam cu el. si intr-o zii mi-a zis o prietena sa ma gandesc la altul, sa incerc sa ma gandesc mereu la altul. Sii, m`am gandit la cel mai bun prieten al mew... mereu cand ma gandeam la acel baiat, il puneam pe prietenul meu in acea " imagine " si acum sunt cu prietenul meu cel mai bun si ne iubim mult.winking succes! :*

| blueboy2012 a răspuns:

Eu cred ca singura sansa a ta de a-l uita e sa te sinucizi. vb serios te arunci pe geam si nu simti nimic si apoi esti libera. bafta