| anonim_4396 a întrebat:

Hei ajutați-mă si pe mine in legătura cu următoarea situație :e un băiat pe cere il plac, suntem prieteni de familie dar nu ne-am mai vazut de 4 ani cam asa si el sta in alt oras, doar ca acum câteva luni învață la un liceu din orașul meu si cand am trecut întâmplator pe lângă el s-a uitat la mine si zâmbea. întrebarea e de unde ma mai recunoaște? Ca m-am mai schimbat si eu in astia 4 ani.el acum învață in orașul lui cum sa fac sa vb cu el dar nu pe fb ca imi e rusine nici prieteni nu suntem si mamaicreaza fix in orașul lui

1 răspuns:
| DaDuX1 a răspuns:

Poate isi aduce aminte sau poate ca nu.dar te vede frumoasa. Incearca sa-i scrii. Nu te omoara nimeni.