| Anamaria6384 a întrebat:

Hei ajutați-mă si pe mine in legătura cu următoarea situație :e un băiat pe cere il plac, suntem prieteni de familie dar nu ne-am mai vazut de 4 ani cam asa si el sta in alt oras, doar ca acum câteva luni învață la un liceu din orașul meu si cand am trecut întâmplator pe lângă el s-a uitat la mine si zâmbea. întrebarea e de unde ma mai recunoaște? Ca m-am mai schimbat si eu in astia 4 ani.el acum învață in orașul lui cum sa fac sa vb cu el dar nu pe fb ca imi e rusine nici prieteni nu suntem si mama lucrează fix in orașul lui

5 răspunsuri:
| HeiSuntNati a răspuns:

Daca sunteti prieteni de familie e foarte tare! Intreaba-i pe perintii tai daca isi mai amintesc de familia x, cum ii cheama pe ei. Si spune-i mamei tale ca baiatul in invata la tine in oras, si l-ai vazut. Spune-i sa iti povesteasca de cand va mai intalneati, si poate ii vine ideea sa mai intalniti, asa ca intre familie. Sa afle cand e ziua unuia dintre parinti, si sa il sune de ziua lui, si sa refaca prietenia. Daca nu vin toate astea de la ea, incearca sa o faci sa inteleaga big grin Bafta!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Prima dragoste nu se uita niciodatasad

| Marian_Alexandru_1997 a răspuns:

Pur si simplu incearca sa creezi o conversatie cu el dintr-un simplu "Hei ce mai faci ". Nu are cum sa te uite cu toate ca te-ai schimbat. dar ai aceleasi trasaturi.

| Anamaria6384 explică (pentru Marian_Alexandru_1997):

Da ai dreptate doar ca ma mira faptul ca ma știa adica de parca vai cine as fi eu poate m-a confundat happy