| Bbbbbbbmona a întrebat:

Hei, am 17 ani si 1.75 înălțime, 60kg, eu nu mai suport, ma simt foarte slabă, nu stiu ce sa mai mănânc sa ma ingras.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă ție ți se pare că ești slabă cu 60 de kg, ce ar trebui să zică cele care au 45-50 kg?
După părerea mea ești ok ca și greutate.

| Anonima163333 a răspuns:

Mananca paine, paste si fast food(nu exagera cu fast food-ul)
Ps; nu esti asa de slaba.)

| YaBoyZaq a răspuns:

Nu sunt expert dar la 17 ani cu 1.75 inaltime si 60Kg e ok. Nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi despre asta.
Eu unul m-am ingrasat (fara sa vreau happy ) prin mancarea iregulata, cate o punga de chipsuri intre mese, mancare fast food mai mult decat mancare gatita si sanatoasa, etc.
Dar tot zic ca nu ar fi o idee prea buna, poate regreti peste un an si intrebi exact opusul.