| Buuff a întrebat:

Hei ...am citit pe net ca in furia din The vampire diaries elena va murii dupa ce se indragosteste de aman2 (damon si stefan ). ea devine vampir dar moare. E adevarat? eu n-am apucat sa iau cartea. cine e mai explicit primeste funda mersi :X:* va rog!

2 răspunsuri:
| allllll a răspuns:

Devine vampir.

| allllll a răspuns:

O sa apara un vampir care e blestemat de kathrine si are nevoie de copia ei sa desfac blestemul... el a amenintat-o pe elena ca daca nu se supune lui si se lasa omorata o sa ii omoare toata familia iar elena a acceptat sa moara... damon i-a dat sange de vampir fara ca ea sa vrea si apoi a murit si s-a intors ca vampir.