| Claudius96 a întrebat:

Hei!
Am cunoscut o fata si e nehotarata.
Cand am intrebat-o daca ma place a zis "nu stiu".
Ce sa fac in continuare? ...eu o plac pe ea foarte mult si i-am si spus asta, dar ea e nehotarata...
Cv sfaturi va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| Elena2015 a răspuns:

Poate ca tu chiar o placi, o iubesti, dar ea nu e sigura pe sentimentele ei fata de tine! Asta nu inseamna ca nu e hotarata! Las-o sa se gandeasca, sa analizeze si ea situatia! Cum ar fi ca la tine sa vina o fata sa iti spuna : Te plac! Tu ma placi?
Ce ai putea sa ii spui? Normal ca nimic esti socat!
Poate ca sunteti foarte buni prieteni, iar ea tine la tine ca la un frate nu ca la un iubit, poate ca nu vrea sa strice aceasta relatie de prietenie! Dai timp, timpul le va rezolva pe toate o sa vezi!
Ps. Continua sa comunici cu ea, la fel ca inainte! NU o sufoca cu atentia, adica nu te baga in sufletul ei! laughing) Succes!