| UnBaiatAnonim4 a întrebat:

Hei. Am o intrebare, la noi la Scoala se realizează 2 excursii... Una la munte de 3 zile, la Predeal (costa 60 de lei, cazare si mese gratuite) si cealaltă la mare o săptămana, la Neptun (costa 80 de lei iar cazarea si masa gratuite). Iar acum vine întrebarea! Voi pe care ati alege-o? Care vi se pare mai convenabila? Si cum d-o conving pe mama sa ma lase in amândouă excursii (la prima a fost de acord, dar de a doua abia azi am aflat si eu si nu stiu cum sa o conving sa ma lase in amândouă excursii).

Răspuns Câştigător
| Whemilly a răspuns:

Hey,cred că opțiunea a doua e mult mai avantajoasă.Îți recomandă s-o alegi pe asta, cred că nu vei regreta happy Distracție plăcuta!
P.S: 80 de lei românești cît fac în lei moldovenești? Sunt din MD și sunt curioasălaughing

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Categoric pe cea de la mare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

80 lei o saptamana la mare? Ce poate fi mai convenabil de atat?

| UnBaiatAnonim4 explică:

Nu stiu cat valorează un leu moldovenesc ca sa-ti spun cat ar fi in banii vostru dar nu este mult, e chiar puțin... oricum, multumesc pentru Răspunsuri, am reușit sa o conving sa merg in ambele

| Whemilly a răspuns (pentru UnBaiatAnonim4):

Felicitări,mă bucur nespus de mult pentru tine. Sper să petreci timpul frumos. Distreaza-te la maxim! ♥Nu uita să faci multe poze laughing)
P.S:Mulțumesc frumos pentru fundiță♥

| UnBaiatAnonim4 explică:

Eh, npc... Mersi si eu