| Lulalulalu a întrebat:

Hei. Am o întrebare pentru fete.
Ce absorbante recomandați?
Am auzit majoritatea fetelor ca folosesc Always,dar mie sincer nu mi-au plăcut. Adică, din ce am încercat mi s-au părut cele mai incomode. Oare trebuia sa încerc alt tip?
Ce părere aveți de bella?
A doua intrebare: Voiam sa mă duc sa mă epilez,aproape de zona inghinala, dar nu am ciclul regulat, și îmi este frica sa nu se întâmple vreun incident.Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Nici eu nu-s prea incantata de cele de la always. Nici medicii nu le recomanda, pentru ca sunt sintetice. Cele mai recomandate sunt cele din bumbac, deci si cele de la bella.
Daca nu ai ciclul regulat si ti-e frica sa nu iti vina acolo, desi sansele sunt mici, mergi dupa ce ti s-a incheiat si epileaza-te acasa pana atunci

2 răspunsuri:
| Vasileion23 a răspuns:

Creierul. Absoarbe informatii si nici macar nu trebuie sa iti faci griji de aripioare.

| Husky2000 a răspuns:

Eu folosesc Bella si sunt foarte multumita de ele. Si in legatura cu epilatul, incerca sa te duci dupa ce se termina perioada ca sa fii sigura.