| TepeT a întrebat:

Hei. am o problemă. Am vorbit mult timp cu o fată, ne-am imprietenit. suntem prieteni de când eram mici.
Și. totul era bine, am inceput să țin la ea, ba chiar s-o plac. insă acum, de un timp a incpeut să nu mai prea vorbească cu mine.
INainte de asta, vorbeam foarte frumos unul cu altul, ca niște. prieteni mai mult de atât. Ii făceam foarte multe complimente de câte ori aveam ocazia. Acum. când intru pe facebook observ că câteodată nu-mi răspunde. câteodată pur și simplu iese.
Poate e doar o intâmplare. voi ce ziceți?
Apropo, nu pot să-i trimit mesaj pe telefon. nu prea am vorbit așa, și mi se pare un gest de. nu știu, ciudat.
Sper să mă ajutați cumva, mulțumesc.!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca a inceput sa tina la tine si nu stie ce sa-ti zica atunci cand intri pe facebook, asa mi s-a intamplat si mie cu un baiat. Poate ar trebui sa-i spui c-o placi si vezi ce se poate intampla.in orice caz merita sa incerci.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noi cu ce te putem ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am trimis cerere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge sa-ti trimit mesaj dar iti zic aici.id malina_catrina@yahoo.comhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SCUZE,poti sa-mi trimiti din nouhappy

| OlariuRox a răspuns:

Da pentru ca atunci aveati o relatie de amicitie acum o luati ca pe o relatie, iar ei ii este frica ca dacas se va ajunge la o rlatie se poate sfarsi urat printr-o despatire ea nu vrea asta asa ca nu iti da apa la moara, pentru ca tine la tine ca la un amic.

| Coryna4Cry a răspuns:

Trimite-i mesaj pe facebook... ceva gen ''Te-ai suparat pe mine, de ce nu mai ma bagi in seama, imi pare rau daca am facut ceva ce nu ti-a placut '' daca nu-ti raspunde trimite-i si pe telefon, nu e ciudat, crede-ma noua fetelor ne place sa primim atentie happy