| LalaZu a întrebat:

Hei,am si eu o intrebare.Am abdomenul plat,dar totusi am putina grasime pe burta.E putina, dar pe mine ma enerveaza.Cum as putea sa scap de ea?

4 răspunsuri:
| kati3mary a răspuns:

Pai,cu mult jogging si cateva exercitii, gen abdomene. Trebuie sa ai grija la ce mananci; mai putine grasimi, dulciuri aproape deloc...sa practici un sport ca baschet sau handbal de doua ori pe saptamana ajuta mult....stiu ca suna greu, dar dupa vei fi mandra/mandru de tine.

| LalaZu explică (pentru kati3mary):

Joc handbal si inot.Am auzit ca inotul ajuta, deci il voi practica mai des:d

| ElyNix23 a răspuns:

Încearcă să nu mănânci seara și fă câte o sută de abdomene sau, bine, câte poți tot seara, înainte să te culci. Succes. :*

| DanielaCecalev a răspuns:

Sport! Incearca sa cauti pe internet mijloace de ati antrena muschii abdomenului happy