| Proconsul a întrebat:

Hei.am si eu o problema.adica mai bine zis nedumerire.In vara, iulie mai precis, am cunoscut un baiat. si pana la sfarsitul taberei, stateam tot timpul cu el. iar in prima zi dupa tabara am fost impreuna. Apoi, eu, dupa o saptamana am plecat in Timisoara [departe], unde el s. a despartit de mine, iar apoi, dupa 4 zile, ne.am impacat. Toate bune si frumoase pana in septembrie, unde, eu am aflat de la cineva ca el vrea sa fim doar prieteni [tin sa subliniez ca e foarte timid]. Eu, la suparare m.am enervat super mult pe el, si m.am despartit.Pe la sf lui septembrie, am vorbit iar, si i; am zis ca inca tin la el, si el mi. a zis ca si el la mine.Bineinteles i.am propus sa fim iar imp, dar nu a acceptat, a zis ca e mai bine pentru amandoi. Apoi nu am mai vorbit pana in a 3-a zi de craciun, la sanius :X. S. a comportat super ok cu mine.[eu eram inca indragostita]. iar el era intr. o relatie.eram numai noi2 si inca 2 prieteni care erau impreuna.eram ceva in genul 2 fete, 2 baieti, bff cu totii.Si.atunci iar am inceput sa vorbim, dar iar n.am mai vb.acum nu mult timp am vb cu el, si mi, a aratat fata de care ii place.Ma asteptam sa cada cerul de suparare, dar nu a fost asa.Totusi,in adancul inimii parca mai simt ceva. dupa 11 luni straight face. Mai are rost sa lupt? Ma mai iubeste?

Răspuns Câştigător
| UnPatrateL a răspuns:

Pai eu zic,ca el ti-a spus atunci ca inca tine la tine dar nu a acceptat sa va impacati pentru ca el de fapt nu a vrut sa te faca sa te simti aiurea, adica i s-a parut ca daca o sa iti spuna ca el nu mai tine la tine tu o sa te simti aiurea, asta inseamna ca inca ii pasa.nu ca mai tine la tine ca la mai mult decat o prietena... apoi cand ati vorbit din-nou afara sunt de parere ca tipu` se intelege bine cu tine si e cam indecis si ai spus ca e si foarte timid...si cum ai spus el era intr-o relatie atunci deci inseamna ca a trecut peste dar daca tot continua sa se poarte asa cu tine cred ca ar fi bine sa nu cedezi si sa incerci sa fi cat mai apropiata de el, asa el isi va da seama singur ca tii la el foarte mult si puteti fi macar prieteni f buni si cu putin noroc poate ajungeti sa va impacati :]

sper ca te-am ajutat:*

3 răspunsuri:
| monibarbi10 a răspuns:

Eu cred ca nu te mai iubeste si ar trebui sa o lasi bala si sa-ti gasesti pe alt cineva.

| AdeLinutza_6069 a răspuns:

Buna...eu spun ca e un baiat nehotarat.O place pe ea, dar te vrea si pe tine...sau ink te place dar ceva il opreste sa fie din nou cu tine si incearca sa te faca sa-l uiti aratandu-ti tie poze cu o presupusa fata de care ii place. [fundabatting eyelashes]

| anonim_3383 a răspuns:

Eu cred ca a tinut la tine, dar nici el nu stie ce sa faca. Daca mai e sti timid...oh go on