| valentina5556 a întrebat:

Hei, am si eu o problema si vreausa ma ajutati daca puteti. De ceva timp vorbeam cu um baiat pe care il placeam putin, si am crezut ca si el ma place dar s-a dovedit ca nu era asa. Vroia doar o noapte si cam atat. Dar, dupa ce mi-a spus toate astea eutot vreau sa vorbesc cu el. Insa ma simt naspa. Vreau sa vorbesc u el si in acelasi timp nu vreau sa vorbesc cu el. Nu stiu ce sa fac, sa nu ma mai simt asa, poate ma ajutati voi. sad

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Îţi găseşti altă ocupaţie pentru că nu are rost să îţi iroseşti timpul cu unul care vrea doar să profite de tine.

| KamaSutra a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti la el, repeta.ti in minte " Voia doar sa ma foloseasca si nu merita sa mai pierd timpul, gandindu.ma la el". Fa ceva care sa.ti tina mintea ocupata astfel incat sa nu mai ai timp sa te gandesti la elhappy