| 12789 a întrebat:

Hei. Am si eu pot spune o problema. In viata mea am intalnit acum un an un baiat. Un baiat pentru care am facut orice mi-a stat in putinta. Dar el e pot spune " baiat de baiat " si isi permite sa stea cam cu 5 6 fete de o data. Nu am fost impreuna si nici nu vom fi, dar ma deranjeaaza ca am inceput sa tin foarte mult la el in acest an desi m`a dezamagit de prea multe ori. Imi vorbeste urat, se comporta urat cu mine si multe alte lucruri nasoale, dar cu toate astea eu l`am iertat mereu si m`am impacat cu el de fiecare data pentru ca tin enorm la el. Acum de ceva timp ne certam intruna. Multi prieteni de`ai mei si de`ai lui imi zic sa-l laas in pace pentru ca isi bate joc de mine ca stie ca il iubesc prea mult si profita de chestia asta la maxim. M`am certat cu toti prieteni mei de o viata pentru ca imi zicea sa nu mai am incredere in ei pentru ca imi vor raul si ei nu vor ca noi 2 sa ne avem bine, si bineinteles ca m`am luat dupa el si mi-am pierdut toti prieteni, iar acum nu mai am nici o cale sa le cer iertare. Eu acum nu stiu ce sa mai fac, sunt complet confuza. O parte din mine imi zice sa-l dau dracu si sa-l las in pace cealalta parte imi zice sa mai am incredere in el. mi-a promis de atatea ori ca se va schimba in bine si va fi cum era cand l`am cunoscut[ pentru ca atunci era cu totul diferit si ii pasa de mine cu adevarat ] insa acum e ceva imposibil. Nu stiu ce sa mai fac. ce as mai putea face?

6 răspunsuri:
| муℓιƒєx a răspuns:

Lasa baietii de o parte!
Ti-a duc numai raul!
Precum si baiatul asta!
Profita la maxim de tine!
Incearca sa te impaci cu prietenii tai sa te plimbi cu ei si vei vedea ca si baiatul acesta se va da in vant dupa tine!
Sper ca te-am ajutat!
Funda?
Si cum sa te impaci cu ei?
Spune-le ca nu ai stiut ce sa faci in momentul acela, si ai fost cu capul in nori dupa acel baiat!
Fate ca nu iti mai pasa de el!
Ei vor intelege si o sa deveniti din nou prieteni!
Bafta! Inca o daata: FUNDA? plzz

| 12789 explică (pentru муℓιƒєx):

Iti multumesc din tot sufletul de sfaturi!

| муℓιƒєx a răspuns (pentru 12789):

N-ai pentru. ce si ma bucur ca te-am ajutat!winking

| 12789 explică (pentru муℓιƒєx):

Mai ma poate ajuta cineva cu cateva sfaturi? va rog mult!

| муℓιƒєx a răspuns (pentru 12789):

Daca vrei iti fac un adevarat rezumat.laughing
Daca vrei mai multe sfaturi... Uite-le

| 12789 explică (pentru муℓιƒєx):

Chiar as vrea sa`mi poti face un adevarat rezumat laughing