| anonima97 a întrebat:

Hei am un telefor care mai este in garantie dar este putin mai mult uzat, mama are abonament si cam o mie si ceva de ptncte, daca vreau sa imi schimb telefonul prin garantie si sa mai dau niste puncte, mil schimba, sau cum pot sa mi-l schimb fara sa dau bani? funda mare

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Conditia este ca noul telefon sa se incadreze in numarul de puncte. Cauta pe siteul firmei de telefonie (Orange, Vodafone, etc) si vezi numarul de puncte necesar fiecarui telefon.