| toinfinityandbeyond a întrebat:

Hei. As dori sa imi cumpar un iepuras pitic cap de leu. Dar ma confrunt cu cateva probleme:
1. De unde as putea cumpara o cusca nu foarte scumpa?
2. Sa fie femela sau mascul? ( care este parerea voastra?)
3. Daca de exemplu ma duc la un petshop in mall...cum il duc pana acasa? Imi da ceva cutiuta unde sa il pun? Imi e putin frica deoarece e destul de frig afara si nu vreau sa fie afectat intr-un fel iepurasul.

Astept si alte sfaturi de la cine mai are iepurasi. Chiar vreau sa ii ofer un camin iubitor si de tot ce are nevoie. Multumesc mult!
Funda celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Pai eu am iepuri dar nu dau
poti zice unui tamplar sa-ti faca una din lemn
Pai cred ca trebuie sa ai o pereche
Si poti sa-l iei de unde vrei sa l duci intr-o cutiuta in mana poti sa-i daihrana speciala sau morcovi salata varza etc
Vot?