| anonim_4396 a întrebat:

Hei! As vrea sa ma tund si nu stiu ce sa aleg. Ma gandeam ca ma puteti ajuta. Eu am fata cumva intre patratoasa si forma de inima. Am parul des si firul foarte gros, drept. Imi puteti recomanda niste frizuri? A si am 1 65 si 55 kg daca conteaza. Ofer funda multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la o frizerie unde au un stilist sa-ti recomande ceva in functie de: forma fetei, forma si inaltimea fruntii si varsta pe care o ai.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ok multumesc pentru raspuns!

1 răspuns: