| teo3D a întrebat:

Hei... buna, imi puteti spune putin replicile d la robotzi ep 9-8-10-11 va rooooog dau fundoiwinking:X

2 răspunsuri:
| SunnyMidnight a răspuns:

Episodu 8: Ce satan`ii bezna asta?
Stai, iobagule ca poate t`ii suje!
-N`ar fi prima!
Daca nu ma crezi, baga mana si`o sa vezi!
-Dac`o bag pana la cot? Oare risc s`o pierd de tot?
-Bag`o pana la buric! Poate nu patzesti nimic!

Episodu 9:Nu-i orice lampa mediocrule! e un artefact,
P*** n-m*** pai ce facem ne injuram asa pe fata, artefact inseamna obiect vechi, poate sa fie si nou daca nu mi-l imprumuti da-l in p*** sa-l f***
Ma mangusta pune brelogu jos
epic
Ce drac ai facut gazosule?
Episodul 10: fragutza cu ciocolata si cu frisca amestecata cu capsune manca manca si vanilie zmeurica
Calm Pufoshenia
un kilometru de dulce
ce-i pufoshenia asta
ma uit la ea si-mi creste glicemia
Episodul 11:Cata ABECEDARU'
E o carte de psihologie, invat sa ma auto-hipnotizez, auto-hipnotizeaza-ma si pe mine