| turquoisev a întrebat:

Hei, buna! Saptamana viitoare e ziua unui prieten.si chiar sunt in pana de idei in ceea ce priveste cadoul. el este un tip amuzant.si este o persoana total opusa genului cocalar si as vrea sa ii iau ceva original, dar sa nu fie exagerat de scump. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns.happy

3 răspunsuri:
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Intereseaza-te de ce are nevoie si ce i-ar place, tu il cunosti, nu noi. Ai putea sa ii iei un set cu parfum, gel de dus si ce mai este in el.
Sa ai o zi buna!

| SweetAngelCry a răspuns:

Ai putea sa-i iei ceva amuzant, o carte draguta, sau daca ai vreo poza cu el si cu tine ai putea sai iei un tricou alb(simplu) si sa-l duci la un centru comercial(respectiv real). Acolo poate imprima poza pe tricou, sau pe o cana.

| turquoisev explică:

Tu de obicei daca iti intrebi un prieten ce isi doreste iti zice?=]] Nu.de asta am nevoie de ajutorhappy