| turquoisev a întrebat:

Hei, buna! Saptamana viitoare e ziua unui prieten.si chiar sunt in pana de idei in ceea ce priveste cadoul. el este un tip amuzant.si este o persoana total opusa genului cocalar si as vrea sa ii iau ceva original, dar sa nu fie exagerat de scump. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns.big grin

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Dacă are maşină poţi să-i cumperi un cd auto, s-au poate nişte covoraşe faine, s-au huse pentru scaune, cu ceva imprimat pe ele.

| Alina a răspuns:

Un portofel de piele happy sau ceva personalizat

| Alex_2741 a răspuns:

Un ceas ceva frumos de mana :X... un tricou personalizat big grin daca veri ceva mai crazy iai o papusa gonflabila sigur nu o sa te uite laughing) asta in caz ca vrei si u bineinteles tongue. Cumparai o bratara de argint pentru manahee hee si un lantisor ceva la gat nu neaparat aur arigint happy ceva frumos acolo. Sper ca am ajutat happy