| Etro a întrebat:

Hei buna. Stie cineva cum mi-aș putea înfrunta frica de cântat? Cant mereu cand sunt singura dar daca intra cineva peste mine intru in panica.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa-ti impui sa canti in clasa, in pauze, si incet-incet vei scapa de timiditate, mai ales ca vrei sa ajungi mare cantareata... iata si un motiv serios, sa iti atingi scopul!

| psica a răspuns:

Filmeaza te sau inregistreaza te in timp ce canti si asculta sau priveste te pe filmare pana te obisnuiesti canta in fata mamei dupa a familiei, dar cel mai ok e sa te filmezi ca sa prinzi incredere in tine sa vezi cu ochii tai ca e bine? posteaza si pe un site de socializare comentariile pozitive te vor motiva si mai mult!