| FuckTheSystem01 a întrebat:

Hei buna TPU! big grin As vrea sa-mi comand si eu niste lentile de contact(fara dioptrii) ce site imi recomandati? vreau sa vina cat mai repedeeeeeeeee

10 răspunsuri:
| anapricopi76 a răspuns:

Buna.Gasesti aici:

http://www.xlentile.ro/? gclid=CJSNoP26s7cCFYaz3god_SkAqg

| FuckTheSystem01 explică (pentru anapricopi76):

Alte site-uri?

| FuckTheSystem01 explică (pentru FuckTheSystem01):

Eu le vreau pe acelea...:ceva cu twilight sunt ca cele din filmul twilight aurii

| FuckTheSystem01 explică (pentru anapricopi76):

Nu gasesc...

| anapricopi76 a răspuns (pentru FuckTheSystem01):

Nu cred ca gasesti asa ceva pe internet, dar bafta in continuare.

| anapricopi76 a răspuns (pentru anapricopi76):

Astea iti trebuie tie? Dar eu gasisem site-ul asta.Trebuia sa imi zici aurii si le aveam.

| FuckTheSystem01 explică (pentru anapricopi76):

Pai eu nu gasesc stiu pe cineva, le-a comandat a dat un milion numai ca erau rosii nu dau 2 mil pe o pereche de lent.