| DianaPaula14 a întrebat:

>HeiCe inseamna punk adica e un stil de viata ca emo? dati-mi detalii!
FundiTA!

3 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Punk e un stil gen emo(rock)
ei sunt mai duri, nu sunt la fel de sensibili ca cei emo
asculta muzica de aia care zguduie casa.
fudita?

| FucktheSystem a răspuns:

Punk este un stil de viata care include in general principiul anarhiei, adica esto fara stamapt si fara reguli. Eu nu as compara emo cu punk pentru ca nu vad nicio asemanare.
@teuta1999: Ai tupeul la un raspuns asa ed stupid care nu are nicio legatura cu realitatea sa mai ceri si funda, jenant.

| Cryss_2345 a răspuns:

Punk-ul este un stil vestimentar in mare parte.

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:16, s:0&tx=56&ty=44&biw=1152&bih=611

punkeri asculta rock.adika esti punk...imbracat gen. tenesi, fuste, dresuri taiate... o vesta cu tinte.:)