| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei happy Cum sa ma comport la prima intalnire? Eu nu pot fii calma Am fluturasi si emotii >:" Cum le pot controla?

8 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Iti bagi un cip in cap. apoi cu telecomandalaughing

ma...chestiile astea sunt normale!
nu are nimic daca ai...
o sa iti treaca in timp, dupa iesi de 3-4 ori (poate mai mult/poate mai putin) pana se obisnuieste creierasu` tau cu chestia asta :p
intelegi? smug

ceauwinking

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru MarYan00):

smug sad of.e greu.

| MarYan00 a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Mah..deci totul e din "cauza ta"! din cauza gandurilor tale...
nu iti face planuri inainte (cum ma imbrac? ce-o sa zic? o sa fie bine? bla bla chatterbox)... fara intrebari din astea! nu iti zice chestii de genu (o s-o dau in bara...si daca nu fac bine? ..etc)

toate asta duc la ..ESEC!
pur si simplu asculta niste muzica, gandeste pozitiv, stai calma, si nu te gandi cum o sa fietongue
dupa vreo 5 minute cu baiatu` sa vezi ce bine te simtiwinking in largul tau,, etc
intelegi? smug

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru MarYan00):

sad nu.

| MarYan00 a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Auuuuuu.laughing

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru MarYan00):

sad ..capoasa crying