| kitty00 a întrebat:

Hei! Daca baiatul cu care am fost e acum cu alta si eu vreau sa ii despart cum as putea face asta? nu vreau raspunsuri gen: vezi-ti de viata ta, alta treaba n-ai?; etc. ps: Eu nu mai vorbesc cu el. Si daca ma uit la el si el se uita la mine as face vreo chestie sa ma uit pana isi indreapta el privirea si sa zambesc?big grin

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Odata ce e cu alta ar trebui sa iti dea de gandit ca ce a fost cu tine s-a terminat. Ar trebui sa ai putina demnitate. Ai spus sa nu ti se dea sfaturi de genul, de ce? Pentru ca de fapt stii in sinea ta ca asta trebuie sa faci, sa il lasi in pace doar ca nu vrei sa accepti. Eu zic ca nu faci decat sa te umilesti. Treaba ta, viata ta, alegerea ta.

| EkaBuBu a răspuns:

Pe bune?! inteleg ca dragostea e nebuna si nu te judec dar totusi de ce v-ati despartitsad? tie iti place mult de el si nesimtitu el a plecat deja cu altasad dar stii ce inseamna asta? inseamna ca nu te merita deloc! Ca e un porc si ca nu umbla numai dupa funduletele fetelor! Eu spun ca ar trebui sa te cuplezi cu cineva il vei face gelooslaughing eu am facut odata astalaughing poate si el face asta chiar acum sa stiihappy poate s-a cuplat cu ea doar ca sa te faca pe tine sa suferihappy oricum eu ti-am dat iedee:*happy te puphappy:*
Funda pleasehappy:*

| Dariusuu a răspuns:

Ce e cu tine?

De ce esti invidioasa pe el? Lasa-l sa fie fericit cu cine vrea. Viata merge inainte scumpo.

Te pup.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Nu vreau sa condamn, dar nu e bine sa faci ceva din simpla rautate.
Daca ai vrea sa il recastigi, as intelege. Dar asa, doar ca sa iti demonstrezi ceva, eu iti recomand ca in loc sa distrugi o relatie, mai bine creezi una.winking

Cu stima,
Neo

| Klaryssa a răspuns:

O sa iti dau un sfat dar mai intai trebuie sa stii ca ceea ce vrei sa faci e urat, rau, jenant si nu e demn de o fata.Deci : Incearca sa ii zici fetei acelea ca baiatul sta cu altcineva pe la spate, ca o vorbeste de rau, ca se foloseste de ea, fa sa creada ca pe tine nu te mai intereseaza acel baiat si ca stai cu altcineva.Asa ai ceva sanse sa ii desparti, dar repet....Nu o face pentru ca el te-a uitat si nu trebuie sa faci una ca asta!winking

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Nu vreau sa te supar dar de ce sa ii desparti daca ai fost proasta si l-ai pierdut pa e cu alta te chinui cat vrei o sai provoci doar suferinta asa ca bafta daca doresti sa distrugi cea ce tu nu poti avea

| danutyqwe a răspuns:

Si motivul pentru care vrei sa'i desparti este?!?!?

| apocalipsa25 a răspuns:

Scuze stiu ca nu vrei astfel de raspunsuri dar incercind sai faci lui rau mai intii iti faci tie rau si mul mai mult de cit lora