| DouaPuncteSteluta a întrebat:

Am si eu o problema in dragoste. Cunosc un baiat de 5 ani. Acum eu am 14 ani si el 15. Acum 2 ani imi placea, el stia asta dar nu simtea la fel. Acum un an sentimentele s-au schimbat si el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, iar eu am raspuns nu, deoarece nu imi mai placea, dar de vreo 6-7 luni am inceput din nou sa simt ceva pentru el, chiar ceva foarte puternic. De revelion pe la 3-4 noaptea ne-am uitat impreuna cu ceilalti prieteni la un film horror. Mie imi era frica si m-a luat in brate si apoi ne-am sarutat de cateva ori. A doua zi l-am intrebat daca toate astea inseamna ca suntem impreuna iar el a zis NU pentru ca are deja o prietena. Eu nu il cred ca are prietena deoarece isi petrece tot timpul cu mine vorbim seara cate 2-3 ore la telefon si iesim la plimbari, la suc, la film etc.Mereu cand il vad imi vine sa zambesc si ma simt fericita. Ma simt foarte bine cand sunt langa el sau cand vorbim la telefon. El imi zice "pisi" sau " iubi" eu i zic " pui ". Mereu cand il intreb de prietena lui zice: " Ma disperi! " si se enerveaza. Relatia dintre noi e foarte ciudata toata lumea ne intreaba de ce nu ne combinam.

As dori sa ma ajutari cu cateva sfaturi. Dau funda! big grin

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Are 5 ani sau 15? hotaraste-te

| DouaPuncteSteluta explică (pentru IMC90):

El are 15 ani laughing De 5 ani ne cunoastem tongue

| 0rlando a răspuns:

Nu are pe nimeni. E doar un fricos care vrea să te f*** și atat.

| DouaPuncteSteluta explică (pentru 0rlando):

Da sigur asta vrea sa faca... straight face

| DouaPuncteSteluta explică:

Am uitat sa adaug ca mereu cand il vad zambesc si sunt foarte fericita ( avand in vedere cand nu el el sunt trista ). Ma simt foarte bine cand sunt langa el sau cand vorbim la telefon.

| DouaPuncteSteluta explică:

Scuzati repetitia din paranteze