| adellyna a întrebat:

Hei happy de ceva vreme am o stare atat de naspa. ma doare foarte tare capul straight face imi vine sa mananc din 5 in 5 minute. am nevoie la toaleta foarte dees angry nu stiu ce sa fac. plus ca pe 26 am concurs la geografie si am foarte mult de invatat. straight face dar nu pot invata. inainte cand ma puneam sa invat eram cu gandul la invatat, invatam f repede. dar acum nu stiu ce se intampla cu mine straight face mi'e lene. seara ma culc pe la 22 : 30 in timpul scolii.

Ce sa fac sa pot invata la geografie fara sa ma gandesc la anumite lucruri straight face? multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| deeeeeebora a răspuns:

Esti stresata de aia iti vine sa mergi la baie f des, de aia iti vine sa mananci mult si de aia te doare capu...iti recomand magneziu, calciu-te fac mai puternica in fata stresaului si o stare de spirit buna pe care tio poti dobandi iesit in aer liber, seara poti bea ceai de tei pentru a te calma.Succes!