| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Hei happy deci aaa... m-am certat cu prietena mea sad din cauza unei prostii. Ea mi-a dat parola ei de facebook cu mult timp in urma ca sa ii rezolv niste probleme la un joc si acum 2 saptamana ea a fost plecata in excursie cu scoala si cineva i-a aflat parola si i-a schimbat tot profilu' iar cand ea a venit din excursie a dat vina pe mine spunand ca numai eu ii stiam parola straight face. Cum pot sa o fac sa inteleaga ca nu eu sunt vinovatul si sa ma ierte pentru. un lucru pe care nu l-am facut? crying

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Da-i si tu parola ta de facebook,ca sa-i dovedesti ca tu chiar ai incredere in ea,si mai explica-i de cate ori e nevoie ca nu tu ai fost si ca tu de fapt nici nu-i mai stii parola *ai spus ca ti-a dat-o cu mult timp in urma*
Fa niste chestii care-i plac,alint-o,chestii de genu,poate asa ii trecehee hee Probabil ca si eu daca i-as da parola prietenului meu si m-as trezii cu totu alandala,pe el l-as banuii primul,dar nu se stie,poate cineva i-a aflat parola,ori s-a logat pe facebook de pe alt pc si i-a ramas parola acolo big grin
Mie de ex,mi-a intrat cineva pe id si a inceput sa dea massuri cu diverse site-uri cu tipe, cum ca 'eu' as fii aia si sa voteze ca sa fiu pe locu 1, asta cat timp eram offline. So. vezi ce faci, bafta!

| Dσℓℓу a răspuns:

Mi s-au intamplat si mie faze d`astea. Explica`i ca daca vruiai sa i schimbi ceva faceai de cand ti-a dat parola si in plus ce rezolvi daca i`ai schimbastraight face. Daca nu merge asta si nu te crede nu se poate considera o prietena pentru ca daca ar fi prietena ar trebui sa aiba incredere in tine si sa te creada

| cristi1212 a răspuns:

Daca ea nu te crede e doar problema ei si daca te crede in stare de asa ceva inseamna ca nu ar mai trebui sa iti bati capul degeabahappy E adevarat ca si eu as intra la idei daca i-as da parola prietenei mele si m-as trezi cu totul stricat, dar pana la urma trebuie sa treci peste. Daca tine la tine ar trebui sa te ierte chiar si daca i-ai fi schimbat tu profilul. Acum pe bune, alt subiect de cearta n-ati gasit si voi?laughing