| beibiisweet a întrebat:

Hei! deci.cea mai buna prietena a mea e de la oras iar eu de la tara.mama ei o aduce aici dar niciodata sambata seara pentru ca stie ca ea se duce la discoteca(ma rog, la club mai nou).si de 1 mai a fost afara cu iubitul ei si mama ei nu stia si a inceput sa o sune si ea nu a raspuns, asa ca mama ei m-a sunat pe mine.eu,crend ca e la discoteca, i-am spus ca s-ar putea sa fie la o alta prietena de a ei.a doua zi ea m-a sunat si mi-a spus "halal prietena mai esti" pentru ca nu i-am spus ce trebuia mamei ei.eu am incercat sa ii spun ca la ora 12 noaptea cand m-a sunat habar nu aveam ce sa ii mai spun si de atunci nu ma mai suna, pe facebook m-a blocat la telefon nu raspunde la fel si pe mess.ce pot face? am facut ce e bine sau ce e rau?

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ai procedat corect, pentru ca ea daca dorea alibi trebuia sa te anunta si daca tu erai de acord sa o acoperi atunci minteai, dar asa nu are nici un drept sa se supere.
Ea a gresit, ea trebuie sa suporta consecintele.

| Iubibilăă a răspuns:

Ai procedat corect.
O zi frumoasa.

| MeddyMaddy a răspuns:

S-a suparat fara nici-un motiv. Ai procedat corect. Stai linistita ca ii v-a trece supararea si veti fi iar prietene.